• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğa Rafting

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Bağcı
HAKKIMIZDA

DOĞARAFTİNG TESİSİ

DoğaRafting Tesisi bir ​​tur firması olmayıp, bir rafting işletmesidir. Tesisimiz 5 dönüm arazi üzerine kuruludur.30 araçlık otopark, kapalı ve yazlık teras olmak üzere 2 adet yerleşkesi, 2 dönüm ağaç gölsesi olan bahçemiz bulunmaktadır. Paintball sahası, Atv parkuru, konaklama için bungalow evlerimiz bulunmaktadır. 100 çadırlık kamp alanımız mevcuttur.

Üniversitelerin festivallerine, kurumsal şirketlerin iş toplantılarına ev sahipliği yapmaktayız. Ailelerin çok rahat edebileceği, rafting, programına katılmayacak aile bireylerinin vakit geçirebileceği bir ​​tesistir.Rafting tesisimiz hemen suyun kenarın dadır.

13 km.lik parkurun orta alanın da mola alanımız bulunmakdır. Burada katılımcılara çay ikram edilmektedir. İşletme olarak en çok üzerinde durduğumuz konulardan bir tanesi katılımcılarımıza en güvenli şekilde rafting yapma imkanı sunmaktır. Onun için her dönem rehberlerimiz su seviyesi farketmeksizin Fırtına deresiile bütünleşmekte, kendilerini geliştirmektedir.

Rehberlerimiz arasında IRF (Uluslararası Rafting Federasyonu) Uluslar Arası Rafting Federasyonu rehberlik belgesi olanlar da mevcuttur ve rehberlerimize eğitim vermektedir. Bazı firmaların rekabet kurallarını ihlal ederek kendilerini ön plana çıkarmak için tek ruhsatlı işletme olduklarınıileri sürmeleri (Gülünç bir durum olsada) doğru değildir. Rafting gibi riskli bir ​​sporda bu zaten mümkün değildir. İşletmemiz TURSAB belgeli acentalarca desteklenmektedir.
Onlar sadece bizi tercih ediyor. 20 botumuz la 300 kişi taşıyabilen tek rafting tesisi olunca büyük organizasyonlar sadece bizim deneyimimize sunuluyor.

Doğa Rafting Tesisi

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR