• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğanlar Teknik Hırdavat

Adres :

Yeşil Oba Mahallesi Metal Sanayi Sitesi 46031. Sokak No: 17/a Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 035 99 76

Yapı market ve hırdavat sektöründe Adana’da hizmet veren Doğanlar Teknik Hırdavat birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Hırdavat ürünlerine ev veya işyerlerinde günlük tamiratları yapmak için başvurulur. Hırdavat ürünlerinin ilgili alanlarda önemli bir işlevi vardır. Bu ürünlerin yanı sıra elektrikli veya el aletleri gibi aletleri de bulunmaktadır. Kapsamlı ve iyi kalitede malzeme ve ürünlerin, günlük veya önemli tamiratlarda kullanılması gerekir.

Firmamız, yapı market ve hırdavat sektöründe geniş ürün yelpazesi ve birinci sınıf ürünleriyle müşterilere hizmet verir. Firmamızda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Firmamızda sunduğumuz ürünler arasında hırdavat ürünleri, el aletleri, şarjlı el aletleri ve elektrikli el aletleri bulunmaktadır. Firmamız, sadece evdeki günlük tamiratlar için malzeme sağlamaktan öte işyerleri için de kapsamlı ürünler sunmaktadır.

Firmamızda yer alan teknik ekibimiz, bilgi ve deneyimiyle müşterilere yardımcı olarak müşterileri en doğru ürüne yönlendirir. Ekibimiz, alanında uzman kişilerden oluştuğu için sorununuz ile alakalı doğru yönlendirmeler ve bilgilendirmelerde bulunarak zamanınızın ve masrafınızın boşa gitmesini önlemeye çalışır. Bizim uzmanlığımıza ve ürünlerimizin kalitesine güvendiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Adana yapı market ve hırdavat sektöründe bulunan firmamız, müşterilere en iyi hizmeti verme gayesiyle çalışmaktadır. Sorumluluğumuzun farkında olarak müşterilerimizin sorununu çözmeye odaklanıyoruz. İşimize gösterdiğimiz önemin ve değerin farkında olan müşterilerimizin geri dönüşlerinden mutluluk duyuyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmaya olan gayretimizle çalışmamızı sürdürüyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR