• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doka Cars

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Kutlar - Doğan Acar

Günümüzde otomobil en değerli ihtiyaçlarımızdan biri haline gelmiştir. Hayatın her dönemi için lazım olan otomobillerimiz de her alette olduğu gibi zamanla kirlenmekte ve sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunlar zamanla giderilmezse ve bakım yapılmazsa, hem aracın eskimesi söz konusu olur hem de mekanik problemler çıkabilir. Zamanında yapılmayan bakım onarımlar daha büyük ekonomik masraflara yol açabilmektedir. Doka Cars olarak, aracınız için en uygun, en kaliteli ve en ekonomik bakım hizmetleriniz size sağlıyoruz. İç dış temizlik, yıkama, cila, oto kuaför vb. birçok hizmetimizle birlikte aracınızın en iyi bakımı için sizleri işletmemize davet ediyoruz. Kaliteye her zaman önem veriyor ve sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

Mersin otomotiv sektöründe her daim ön planda oluyoruz. En son teknoloji yöntemler ve alanında uzman ekibimizle sizlere istediğiniz şekilde hizmet veriyor ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Önce araç muayenesi yapıyor, ardından size en uygun faturayı çıkarıyoruz ve sizi bilgilendirerek işlemlere başlıyoruz. Aracınızı sizin kadar umursuyor ve en iyi bakım hizmetlerini uyguluyoruz. Siz de aracınıza bakım yaptırmak için en kaliteli hizmeti arıyorsanız işletmemize davetlisiniz.

Bizden haberdar olmak istiyorsanız Instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Hizmetlerimize dair görüntüler atmakta ve bilgiler vermekteyiz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz veya e posta adresimizden mail gönderebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar