• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Donanma Çeki Demiri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emre Mutlu

  • firma instagram

Yaptığımız iş kadar sağlam yerimizle biz, Donanma Çeki Demiri birmilyonnokta.com ailesinin bir parçasıyız. Birçoğumuzun farkında bile olmadığı, başka bir aracı çekmek için otomobillerimizin arka tamponuna yerleştirilen çeki demirinin montajı, hata kabul etmeyen, kaliteli ve güvenli bir anlayış gerektiren bir iştir. Montajın hatalı yapılması ya da kalitesiz ürün kullanımı ile meydana gelebilecek kazalar çok ciddi sonuçlara yol açabilmektedir.

Donanma Çeki Demiri olarak hizmet verdiğimiz Kocaeli otomotiv sektöründe, hem güvenilir hem de keyifli bir yolculuk yapmanız için kurulduğumuz ilk günden beri kaliteli ve doğru bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Aracınız çeki demiri montajı doğru ekipman ve alanında uzman, tecrübeli, profesyonel ustalarımız ile güvenli ve hatasız bir şekilde yapılmaktadır.

Her model otomobil, hafif ticari araç, minibüs, otobüs, arazi aracı ve panelvan gibi her türlü motorlu taşıtınıza monte edebildiğimiz elektrostatik kaplama çeki demirlerimiz ile seyahatlerinizi herhangi bir aksaklık olmadan rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. İster arazi aracınızın arkasına taktığınız karavanınızla kampa gidin, ister otomobilinizin arkasına küçük teknenizi bağlayın, kaliteli malzeme ve güvenilir işimiz sayesinde her zaman rahatça seyahat edin.

Aracınızın ve sizin güvenliği bizim için çok önemli. Aklınızda herhangi bir soru kalmaması adına tüm ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaya hazır. Hata kabul etmeyen bu prosedürü her zaman doğru uygulayan alanında uzman ekibimiz ile size yardımcı olmak için buradayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR