• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dönmez İznik Oto Kurtarma

Adres :

- Bursa » İznik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Dönmez

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 626 24 36

Bursa'da yol yardım sektöründe hizmet veren Dönmez İznik Oto Kurtarma isimli işetmemizbirmilyonnokta.comüyesidir.

Bursa İznik yol yardım sektöründe faaliyetlerini sürdüren şirketimizde sizlere sadece yolda kaldığınızda çekici hizmeti sunmuyor olup aynı zamanda; motosiklet ve motorlu araç servis hizmetleri konusunda da yardımcı oluyoruz. Ayrıca 7/24 yol yardım, arızları yerinde onarım, diagnostik cihaz destekli arıza tespit hizmeti, akü takviye, yakıt ikmal, rent a car-araç kiralama hizmetleri gibi birçok alanda hizmetler sunmaktadır.

Bizlere web sitemizde yer alan telefon numaramızdan ulaşmanız halinde sizler ile birebir görüşme sağlanarak gerekli aksiyonlar alınacak v her türlü durumunuzda destek olunacaktır.

Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına yanıt veren bir görev bilinci ile sizlere, tarafımıza ilettiğiniz her konuda tecrübemiz doğrultusunda bilgi verilmektedir. Yön bilgisi kuvvetli ekibimiz ile en hızlı şekilde yanınıza ulaşarak gerekli onarımlar gerçekleştirilecek ve memnuniyetiniz sağlanacaktır.

7/24 destek hattımız ile her durumu bize bildirebilir aciliyet bulunan durumlarda bizlere danışabilirsiniz. Sizin aciliyetinizin bizim aciliyetimiz anlayışı ile yola çıkarak mümkün mertebe en kısa süre içerisinde yanınızda yer alacağız. Tüm ekip ve yönetimimiz olarak sizlere en yüksek servis kalitesini sunmak için gerekli her tülü imkan yaratılmış ve sizlerle kavuşturulması planlanmıştır.

Kapsamlı hizmet anlayışımız ile tüm ihtiyaçlarınızın tek bir firma tarafından karşılanabilmesinin gururu ile başarılarımızın devamını amaçlamaktayız. Tüm bu süre içerisinde yanımızda olan tüm sadık müşterilerimize içten bir teşekkür bor bilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR