• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dora Yaşam ve Güzellik ( Karşıyaka Şube )

Adres :

Tuna Mah. 1690 Sokak No: 52 Kat: 1 Daire: 1 Karşıyaka İzmir ( A101 Market Karşısındayız - Kokoreççiler Sokağı ) İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sibel Aktaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 237 89 90

Dora Yaşam ve Güzellik sizlerin kendinden daha memnun hale gelmesini amaçlayan bir güzellik merkezidir. Kullandığımız son teknoloji aletlerle, hijyene önem veren tecrübeli ekibimizle, yenilikleri yakından takip eden hizmet prensibimizle sizleri memnun etmeyi sağlamaya çalışmaktayız.

Cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulaması, ölçülü kaş alımı, seyrek kaşlar için özel geliştirilen bir yöntem olan kalıcı makyaj boyası ile kıl görünümlü kaş çizme yöntemi olan microblading, kirpiklerinizi uzun süre kıvrık hale getirecek olan kirpik lifting, 10 seansta tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olan buz lazer, cildinizin gençleşmesini sağlayan PRP kök hücre tedavisi, fitintime ile vücut şekillendirme gibi çeşitli alanlarda profesyonel pek çok hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere merak ettiğiniz her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

İzmir güzellik merkezi sektöründe verdiğimiz çok çeşitli hizmetlerle ve hizmetlerimizin kalitesi ile önde gelen adlardan olmayı başardık. Başarımızın altında sizlere verdiğimiz önem ve değer yatmaktadır. Sizlere en az kendiniz kadar özen gösteriyoruz ve bu özenimizin karşılığını başarı olarak almaktayız. Güzellik sektörünü ilgilendiren her türlü yeni teknolojik gelişmeyi yakından takip ediyoruz. Sizleri yeni teknolojilerle hızlı şekilde buluşturmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizi piyasadaki en kaliteli seçenekler arasından özenle seçiyoruz bu sayede memnuniyetinizi şansa bırakmıyoruz. Çünkü sizleri, sizlerin güzelliğini en az sizler kadar önemsemekteyiz.

Sektördeki dudak uçuklatan ücretlendirme tarifelerine şiddetle karşı çıkıyor ve hakkaniyete uygun bir ücretlendirme yolu takip ederek sizlere ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

izmir karşıyaka lazer epilasyon salonu,
izmir karşıyaka lazer epilasyon salonları,
izmir karşıyaka lazer epilasyon fiyatları,
izmir karşıyaka lazer epilasyon,
izmir karşıyaka lazer epilasyon merkezi,
izmir karşıyaka lazer epilasyon işlemleri,
izmir karşıyaka buz lazer epilasyon salonu,
izmir karşıyaka buz lazer epilasyon salonları,
izmir karşıyaka buz lazer epilasyon fiyatları,
izmir karşıyaka buz lazer epilasyon,
izmir karşıyaka buz lazer epilasyon merkezi,
izmir karşıyaka buz lazer epilasyon işlemleri,
karşıyaka lazer epilasyon salonu,
karşıyaka lazer epilasyon salonları,
karşıyaka lazer epilasyon fiyatları,
karşıyaka lazer epilasyon,
karşıyaka lazer epilasyon merkezi,
karşıyaka lazer epilasyon işlemleri,
karşıyaka buz lazer epilasyon salonu,
karşıyaka buz lazer epilasyon salonları,
karşıyaka buz lazer epilasyon fiyatları,
karşıyaka buz lazer epilasyon,
karşıyaka buz lazer epilasyon merkezi,
karşıyaka buz lazer epilasyon işlemleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR