• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dört Mevsim Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Lale Karadağ - Beyhan Karadağ

reklam logosu
  • firma tw
  • firma instagram

Güzellik merkezi alanında hizmet veren Dört Mevsim Güzellik Merkezi isimli firmamız Hatay’da birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Firmamızı tercih ettiğinizde faydalanacağınız hizmetlerimiz sayesinde doğal güzelliğinizin ışıltısını dışarıya yansıtır, daha öz güvenli ve mutlu hissedersiniz.

İstenmeyen tüyler güzelliğinize gölge düşüren problemlerden bir tanesidir. Uyguladığınız bireysel yöntemler kıl köklerini kurutamadığı için sorun sürekli tekrarlar ve teninizi tahriş etmenize yol açar. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın, pürüzsüz bir cilde kavuşmanın en kesin yolu lazer epilasyon yöntemidir. Hijyen kurallarının titizlik ile uygulandığı firmamızda lazer epilasyon işlemlerinizi güven ile yaptırabilirsiniz. Seans sayısı kıl köklerinize göre değişiklik göstermektedir.

Vücudunuzu istediğiniz gibi şekillendirmek için Hatay güzellik merkezi alanında hizmet veren firmamızda bölgesel zayıflama uygulamasından yararlanabilirsiniz. Vücut formunuzu istediğiniz şekle sağlıklı şekilde getirebilmenize imkan sağlayan bu uygulamamız kesin sonuçlar vermektedir.

Günlük yaşamınızda en çok yıpranan uzvunuz; elleriniz için protez tırnak uygulamasından yararlanabilir, ellerinizden yıpranmanın izlerini silebilirsiniz. Bakımlı, zarif eller güzelliğinizi ön plana çıkartacaktır.

Kaşlar simanızı tamamlayan önemli unsurlardandır. Kaş tasarım merkezi olarak hizmet veren firmamızda microblading kaş tasarım uygulaması ile simanıza ve tercihlerinize en uygun kaş yüzünüze kazandırılır. Bu teknolojiden faydalanarak oluşturduğumuz kaşlar oldukça gerçekçi olduğundan günlük yaşamınızda sizi rahatsız etmeyecektir.

Antakya’da size en yakın güzellik salonu olarak hizmet veren firmamızda saç renklendirme ve makyaj işlemleri nitelikli şekilde gerçekleştirilmektedir. Kendinizi değerli hissetmek, güzelliğinizi ortaya çıkartmak için firmamızı tercih edin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR