• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dörtyol Buharlı Koltuk Yıkama

Adres :

Numunevler Mahallesi Elçibey Sokak No: 60 Kardeşler Apt Dörtyol Hatay Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Develi-gülşen Develi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bgaf77@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 540 55 06

Whatsapp 2:

0 (505) 251 26 72

Koltuk, ev ortamında salon ve oturma odası için en çok kullanılan ev eşyalarından birisidir. Bu kadar sık bir şekilde kullanıldığı için de en sık şekilde kirlenen eşyaları arasında bulunur. Koltuklarda yemek lekeleri, ter lekesi, idrar lekesi veya çay, kahve lekesi gibi birçok leke oluşabilir. Bu lekelerin giderilmesi için Dörtyol Koltuk Yıkama olarak Hatay'ın Dörtyol ilçesinde nitelikli bir hizmet gerçekleştiriyoruz.

Firmamız Hatay temizlik sektöründe yıllardır profesyonel bir yapıyla yer alarak, koltuk yıkama hizmetleri sağlamaktadır. Uzman ekibimiz ve ekipmanlarımız sayesinde yerinde gerçekleştirilen koltuk temizliği hizmetlerinde hem oturma grupları hem de tekli koltuklarda ilk günkü gibi tertemiz bir yapı sağlanmaktadır. Hatta firmamız sadece koltuk temizliği değil yatak temizliği ve araba koltuğu temizliği gibi hizmetler de sunmaktadır.

Koltuk temizliğinde gerçekleştirilen işlemler profesyonel bir yapıyla derinlemesine işleyen bir sistem sunmaktadır. Bu nedenle koltuklarda hangi leke bulunursa bulunsun, vakumlu ve buharlı işlemlerle hepsi sökülerek, atılacak ve sağlıklı bir kullanım oluşturulacaktır.

Müşterilerimizin firmamızdan deneyimlemiş olduğu hizmetleri en üst standartlar ile alabilmesi için müşteri odaklı bir çalışma sergileyerek, uygun fiyatlarla işlem gerçekleştiriyoruz. Gelişen yapımız sayesinde etik ve ahlaki değerleri göz önünde bulundurarak, sürekli aynı standartları korumaya gayret gösteriyoruz. Çünkü siz müşterilerimize en iyiyi sunabilmek için yıllardır teknolojileri ve yeni sistemleri takip ederek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 365 gün boyunca bu özel temizlik hizmetlerini tek bir telefon sayesinde firmamızdan talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR