• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dostlar Ekmek Fabrikası ve Unlu Mamüller

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mesut Deniz

reklam logosu
  • firma fb

Doyurucu ve yüksek miktarda karbonhidrat miktarına sahip olan ekmek vazgeçilemez temel bir gıda ürünüdür. Sabah kahvaltılarda, akşam yemeklerinde ya da sıcak bir çorbanın yanında sofralarda hep sıcak, taze bir ekmek aranır. İşte bizler de bu temel gıda ürününü deneyimli çalışanlarımız ile gerekli fermente süresi sonunda fırınlarımızda özenle pişirip sizlere sunmaktayız.

Firmamız sizlere tam buğday, çavdar, tam tahıllı, tost ekmeği gibi birçok ekmek çeşidini sunmaktadır. Ayrıca ev veya iş adreslerinize ekmek sipariş etmeniz mümkündür. Toptan ekmek satışımız ve dağıtımımız da mevcuttur. Toplu davetleriniz için de siparişlerinizde alınır. Siparişleriniz firmamız tarafından en kısa sürede, taze ve sıcak olarak teslim edilecektir.

Firmamız sizlere sadece ekmek üzerinden değil; aynı zamanda yaş ve kuru pasta, poğaça, simit, börek, açma vb. unlu mamuller ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sizlerin ve sevdiklerinizin doğum günlerinde, en özel anlarınızda yaş pastalarımız ile mutluluğunuza mutluluk katmak isteriz. Ayrıca kuru pastalarımızın lezzeti sizlerde tekrar yeme isteği uyandıracaktır. Sunduğumuz çeşitli kurabiyelerimiz lezzetli ve son derece kalitelidir. Sunduğumuz tüm ürünlerde tazelik faktörünü ön planda tutarız.

Mardin pasta ve pastane alanında bölgenin en çok tercih edilen ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız sizlere hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun olarak hizmet vermektedir. Gönül rahatlığıyla gülen yüzümüzü, kaliteli ve lezzetli ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR