• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dostlar Et Mangal

Adres :

Aydın Mahallesi No : 46 Karagedik Gölbaşı Ankara . Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Ünal - Onurcan Güneş

E-Posta Adresi :

-

Ankara restaurant sektöründe Dostlar Et Mangal ailesi olarak hizmet vermekteyiz. Restoranımızda değerli müşterilerimizi ağırlamak için çeşitli lezzetleri hazırlarken restoranımızın daha eğlenceli bir ortam olmasını sağlıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin hem eğlenceli vakit geçirmesi hem de bu lezzetleri tatması için restoranımızın ortamının konforlu ve samimi olmasına özen gösteriyoruz. Yıllardır bu sektörün içinde bulunarak kendimizi, bilgi ve birikimlerimizi geliştirme olanağı bulduk. Müşterilerimizin ne istediğini, nasıl bir hizmet görmek istediği biliyor ve bu doğrultuda çalışmalar düzenliyoruz.

Sektörde birçok restoran bulunurken neden bizi tercih etmeniz gerektiğinden bahsedelim. Öncelikle tercih edeceğiniz restoranda rahat hissetmek istiyorsanız burası sizin için doğru yer olacaktır. Biz, müşterilerimize samimi bir ortam sunmak için restoranımızda abartıya yer vermiyoruz. Müşterilerimiz bireysel olarak, ailesiyle veya arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmesi adına ekibimizle birlikte özenle, dikkatle ve titizlikle çalışıyoruz. Kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, kelle paça ve ciğer restoranımızda bulunan lezzetlerden bazıları. Bu lezzetleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çünkü biz hem mutfakta hem de serviste gerekli titizliği göstererek hizmet veriyoruz.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatlıkla tercih edebileceğiniz restoranımızda sizlere sunulan bu lezzetler uygun fiyatlarla sofralarınıza getiriliyor. Eğer restoranımızı tercih edemiyorsanız bizi arayarak bulunduğunuz adrese yemek siparişi verebilirsiniz. Siparişiniz kısa süre içerisinde ücretsiz paket servisimizle adresinize gelecektir. Dostlar Et Mangal ailesi olarak tüm kalite ve lezzetle sizleri ağırlamaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR