• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dostlar Hurdacılık ve Geri Dönüşüm

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vedat Bey

Kullanım süresini dolduran ve artık ihtiyaç oluşturmayan malzemeler bulundukları ortamlardan uzaklaştırılır. Metal, cam, ahşap, karton veya plastik gibi maddeler ile üretilmiş bu malzemeler uzaklaştırdıkları noktadan itibaren hurda olarak adlandırılır. Hurda, halk arasında işe yaramayan ve gereksiz olarak anılsa da aslında geri dönüşüm gibi olaylar sayesinde tekrar kullanılabilir ürünlere dönüşmektedir. Bu nedenle firmamız Aydın Sultanhisar ilçesinde Dostlar Hurdacılık Ve Geri Dönüşüm olarak hizmet vermektedir.

Dostlar Hurdacılık Ve Geri Dönüşüm işletmesi olarak, Aydın hurda sektörü içerisinde yılların değişmeyen yapısıyla teknik ve sistematik bir hizmet sağlıyoruz. İlerleyen sektörün enerjik yapısını takip ederek, yeni sistemler ve teknolojilerle hizmet sunduğumuz için her zaman istikrarlı bir şekilde hizmetlerimizi yürütüyoruz. Bu kapsamda hurda satış noktası ve hurda alım noktası olarak geri dönüşüm gibi noktalarda birçok farklı malzemeyi kabul ediyoruz.

Firmamız birçok farklı nokta üzerinden temin ettiği hurda ürünleri arasında bakır, alüminyum, demir, çelik, cam, plastik, karton ve farklı metaller yer almaktadır. Bu ürünlerin her biri yapısına göre özel bir işlemden geçirildikten sonra geri dönüşüm işlemine alınarak, fabrikalarda tekrar ürün haline getirilecek şekle kavuşturulur. Aslında ülke ekonomisine çok büyük bir katkı sağlayan bu hizmet, kent ekonomisinde en önemli noktalardan birisidir. Verilen hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetleri sayesinde atıl duruma gelmiş malzeme tekrar değerli ve önemli bir hale gelmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR