• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dostlar Oto Yıkama & Oto Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Osman Yoldaş - Ömer Faruk Yoldaş

reklam logosu

Dostlar Oto Yıkama olarak oto kuaför hizmetleri vermekte olan işletmemiz yılların verdiği deneyimi ve kalitesini müşterileri ile buluşturmaktadır. Profesyonel kadromuz ve en teknolojik ve modern cihazlarımızla araçlarınızın her türlü ihtiyaçlarına pratik ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Sektörde parmakla gösterilen en iyi firma olarak lider konumda bulunuyoruz.

Dostlar Oto Yıkama & Oto Kuaför firması olarak kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve bu hedefte her zaman başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kaliteli hizmet ve güler yüzlü çalışanlarımız sayesinde müşterilerimizle oluşturduğumuz güven duygusuna layık olabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Yüksek hizmet standartlarında uygulamaların yapıldığı firmamızda sektördeki gelişmeleri de yakından takip ederek dünya standartları seviyesinde hizmet veriyoruz. Müşterilerini her zaman en iyi ve en yeni ile tanıştırma gayesinde olan firmamız son derece detaylı iç ve dış oto temizliği uygulamaları yapmaktadır.

Köpüksüz oto yıkama, pasta cila uygulaması ve jant temizliği gibi aracınızın her türlü temizlik işlemlerini profesyonelce gerçekleştiren firmamızda oto park hizmetleri de verilmektedir. Firmamızda günlük ya da aylık oto park hizmeti alma olanağına da sahipsiniz. Zift temizliği ve pasta cila uygulaması gibi daha onlarca farklı çalışmaların yapıldığı firmamızda müşteri odaklı çalışma prensibi ile uygun fiyat anlayışıyla hizmet veriyoruz. Araçlarınızı güvenle bize teslim edebilir ve kısa süre içersinde ilk günkü temizliğine sahip olarak sıfır araç konforunda teslim alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR