• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doyum Dürüm Evi

Adres :

Kocasinan Mahallesi Kubbeler Altı Sokak No: 839750 Lüleburgaz/kırklareli Kırklareli » Lüleburgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Elalmış

E-Posta Adresi :

mehmetelalmis27@hotmail.com

Ülkemizde fast food sektörü her geçen gün büyüyor. Dürüm ise, Türkiye’nin en sevilen fast food yiyeceklerinin başında geliyor.

Dürümü eşsiz ve leziz kılan faktörler, içinde kullanılan etin kalitesi, pişirilme şekli ve lavaşının tazeliğidir. İşte firmamız da, bu üç altın kuraldan asla şaşmaz.

Kırklareli’nin en lezzetli dürümünü biz yapıyoruz. İddialıyız; çünkü deneyimli ustalarımızın elinin lezzetine ve sunduğumuz tüm malzemelerin kalitesine güveniyoruz. Fast food sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi birikimimizle harmanladığımız lezzet seçeneklerimizi, siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Başarımızda en büyük rolü, müşteri memnuniyetine verdiğimiz değer oynuyor. Yüzde yüz müşteri mutluluğu için kaliteden asla ödün vermiyoruz. Hizmet kalitemiz, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, hijyenik çalışma anlayışımız ile Lüleburgaz fast food sektörünün öncülerinden olmayı başardık. İlçemizde lezzetin adresi olduk. Gıda güvenliğine büyük önem veriyoruz. Hedefimiz bir yandan müşterilerimizin damak tadını geliştirirken, diğer yandan da onlara sağlıklı ve güvenilir lezzetler sunabilmektir. Bu hedefler doğrultusunda üstlendiğimiz sorumluluğu yerine getirmenin gönül rahatlığı ve gururunu yaşıyoruz.

Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde hizmet veren restoranımızda sunduğumuz leziz dürümlerimizin tadına bir kez bakan müşterilerimiz bundan sonra daimi misafirlerimiz haline geliyor. Daimi misafirlerimizin, ev sıcaklığına sahip samimi bir ortamda, güzel bir yemek deneyimi geçirmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Dürümevimize gelemeyen müşterilerimize ise paket servisimiz ile hizmet veriyoruz. Adana kebabının, ciğerin, tavuk şişin ve daha nice lezzetin lavaşla buluştuğu eşsiz dürümlerimizi haftanın her günü değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR