• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dr. Pet Veteriner Kliniği

Adres :

Güzeltepe Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 140/e Kırıkkale Kırıkkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Behiye Gümüşkalem Dündar

E-Posta Adresi :

dr.petklinik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 205 08 44

Whatsapp 2:

0 (543) 205 08 44

Dr. Pet Veteriner Kliniği

Veteriner, pet kliniği, pet kuaför, kedi traşı, köpek traşı, pet cerrah, pet check up, pet shop, kedi maması, köpek maması, mama kabı, tasma, taşıma çantası, pet oyuncak, köpek aşısı, kedi aşısı, ağız ve diş sağlığı olarak Krıkkale Merkez de hizmet vermekteyiz.

Dr. Pet Veteriner Kliniği olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmayı ve çözüm odaklı olmayı hedefledik. Firmamız bu konuda oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile sizlerden her zaman takdir topladı. Müşterilerimiz ile kurduğumuz güzel ilişkilerimiz ile sürekli kendimizi geliştirmek ve kusursuz bir hizmet sunmak fırsatını da yakalamış olduk. Ayrıca uygun fiyatlarımız ile de bunu daha ileri götürmüş durumdayız.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR