• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dr. Waffles

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayla Kaynarca

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

İstanbul pasta ve pastane sektöründe hem kalitemiz hem de lezzetli çeşitlerimiz ile ilgilerin odağı olmaya devam ediyoruz. Pasta ve tatlılarımızda kaliteye önem veriyoruz, kesinlikle kalitemizden ödün vermiyoruz. Firmamız sektörün öncü firması olmayı amaç edinmiştir, amacımıza layığı ile en kısa sürede ulaşmanın yolu da şüphesiz ki kaliteli hizmetlerden geçmektedir. Hizmet kalitemizi üst seviyelerde tuttuğumuz sürece hedefimize yaklaşacağımıza inanıyoruz.

Pasta ve pastane sektöründe oldukça fazla firma olmasına rağmen biz rakiplerimizden bir adım öndeyiz. Sektörde ki gelişmeleri an ve an takip ederek gerçekleştirmiş olduğumuz yenilikler ile fark yaratıyoruz. Öncü pozisyona gelebilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bütün hizmetlerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirilmektedir. Müşterilerimizin talepleri ve memnuniyetleri bizim için son derece önemlidir. Siz değerli müşterilerimizin damak zevkine hitap edebilmek adına ürün çeşidimizi her geçen gün biraz daha artırıp geliştiriyoruz.

Firmamız tarafından özenle hazırlanan lokma ve waffle çeşitlerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça beğeni kazanmaktadır. Birbirinden farklı soslarımız, meyve seçeneklerimiz ve şekerlemelerimiz ile waffle alanında fark yaratıyoruz. Hem görsel olarak hem de lezzet olarak üst noktalarda başarı seviyesine sahip olan waffle sizler için her gün taze taze hazırlanarak anında servis ediliyor. Firmamıza gelerek waffle deneyebileceğiniz gibi internet sitemizde yer alan telefon numaramızı kullanarak sipariş de verebilirsiniz. Siparişleriniz dakikalar içerisinde hazırlanarak özenli paketleme işlemimizin ardından adresinize kadar ulaştırılmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR