• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dts Elktronik Güvenlik Sistemleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tansel Sunal

HAKKINDA..
DTS güvenlik 10 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz güvenlik sektörün de bilgi ve deneyimlerimizi 2003 yılın da kurmuş olduğumuz şirketimiz bünyesin de toplayarak siz değerli müşterilerimize eksiksiz, uluslar arası kalitede ürün ve hizmet vermek amacıyla çalışmaktayız. Konularında uzman personelle bugün siz değerli müşterilerimize 7/24, 365 gün en iyi ve eksiksiz hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Bu tarihe kadar hiçbir satış ekibi kurmamamıza rağmen sadece müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde bin’i aşkın ev, ofis, küçük ve büyük ölçekli işletmelerin güvenliğini sağlamış ve teknik desteğini de vermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin sayesinde edinmiş olduğumuz kredimizin, yine müşterilerimizin memnuniyeti süresince devam edeceği bilinci ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yatırımlarınıza ve huzurunuza gelebilecek tüm unsurları ortadan kaldırmak tek görevimizdir. Her geçen gün büyüyen uzman kadromuzla kendimize ve sizlere yenilikleri getirmek de yine görevlerimiz arasındadır.
Hedefimiz DTS Güvenlik Sistemleri olarak Elektronik ve Güvenlik sistemleri üzerine bölgemizde aranılan marka haline getirmek ve ismimizin kalite ile birlikte anılmasını sağlamaktadır.
DTS Güvenlik Sistemleri
NEDEN ALARM SİSTEMİ?
Güvenlik insaonğlunun var oluşundan beri önemli olgulardan biri olmuştur. Güvenlik sistemleri çağımızın teknolojisi olan elektronik teknolojisinin kullanılması ile birlikte sürekli gelişme göstermektedir. Hırsızlık tüm yerleşim yerlerinde en çok korkulan olaylardan biridir. Bu olayların başlangıç anında ilgili birimlerin hemen haberdar edilmesi için ihbar ve alarm sistemleri ne ihtiyaç vardır. Gelişen teknolojinin amacı ise caydırıcı unsurları ile bu olayları en aza indirmek ve olabilecek tehlikeleri önlemektir. Bunun için güvenlik sistemleri kişilerin günlük yaşantılarını bozmayacak şekilde projelendirilir. Elektronik güvenlik sistemleri gelende alarm sistemi adı verilen hırsızlık, yangın ve gaz kaçağı gibi tehlikelere karşı kurulan erken uyarı sistemleridir. Bu tehlikelerin he birine karşı ayrı sistemler kurulduğu gibi hepsini kapsayacak şekilde sistemler de kurulabilmektedir. Güvenlik ve hırsız alarm sistemlerinde algılayıcılar ve dönüştürücüler en önemli rolü oynamaktadır.
İlk çağlardan bu yana insanlar sürekli korunmak ihtiyacındadırlar. Son yıllarda yaşanan olaylar gösterdi ki soygun ihbar ve alarm sistemleri ne ihtiyaç artarak devam edecektir. Yıllar boyu yoğun çalışmalar sonucunda elde edilmiş sermayenin bir günde kaybedilmesi, insanın aklına dahi getirmek istemediği korkunç bir olaydır. Soygun ihbar, hırsızlık alarm sistemleri olaya caydırıcılık getirmekte, bütün olayları derhal Alarm Kontrol Merkezine bildirmektedir.
Alarm Kontrol Merkezi olayın doğruluk testini yaptıktan sonra ilgililere haber vererek; jandarma, polis, itfaiye, ve işyeri sahipleri'ne ihbar ederek gereken önlemlerin hızla alınmasını sağlamaktadır. Böylece riskleri en aza indirmek mümkün olmaktadır. Güvenlik, soygun ihbar, alarm sistemi, hırsız alarm sistemleri ile ilgili bütün bilgileri burada anlatmak mümkün değildir. İhtiyacınızı bize bildirin, ücretsiz keşif ve proje hizmetlerimizden yararlanın.
Daha detaylı bilgi alın. Unutmayın güvenliğiniz önemlidir.
Akıllı Alarm Sistemi Nedir?
Kedi, köpek gibi evinizde beslediğiniz evcil hayvanları algılamayan, dolayısıyla yanlış alarm vermeyen sistemlerdir. Evlerinde evcil hayvan barındıranların tercih edeceği akıllı alarm sistemi farklı ağırlıkta hayvanlar için ayrı üniteler içerdiğinden, istediğiniz ayar ile olası yanlış alarmları önler.
Alarmlı Güvenlik Sistemi evimi nasıl korur?
Herhangi bir sebepten dolayı evinizde ya da işyerinizde alarm çalmaya başlarsa, sinyali alan alarm haber alma merkezi derhal durumu 24 saat iletişim halinde oldukları emniyet birimlerine ve yetkililerine bildirirler.
YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ KAPALI DEVRE CCTV KAMERA SİSTEMLERİ YANGIN İHBAR SİSTEMLERİ
Parmak izi Kontrollü Personel Devam Kontrol Sistemi GÖRÜNTÜLÜ KAPI TELEFONLARI Alarm Kontrol Merkezi
CROW DSC SAMSUNG CREA SONY LG MAVİGARD ASUS BASTA UNLU MARKALAR OLMAKLA BİRLİKTE İŞLEM VERMEKTEYİZ

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR