• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dünya Baharat Kuru Kahve ve Aktariye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Arslan

Ülkemizin mutfaklarında ve sofralarında çok önem verdiği baharatları sizlere oldukça güzel şekilde taze ev doğal olarak sunmaktayız. Baharat konusunda yıllardır oldukça profesyonel şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız sizlere her zaman en güzel, doğal ve organik ürünleri sunabilmektedir. Baharat konusunda her zaman özel olarak doğal tarım yöntemleri ile yapılan üretimleri sunmaktayız.

Firmamız geniş baharat seçenekleri içerisinde ülkemizde yetişen birçok bitki ve meyveden yapılan baharatları aktariye ürünlerinin de satışını yapmaktadır. Tüm ürünlerimiz tamamen doğal ve yüksek performanslı ürünlerdir. Yenilebilecek ürünlerimiz damak tadınıza uygun ve aslına göre tamamen doğal bir şekilde üretilmektedir. Bunun yanında temizlik ürünleri ile aktariye ürünlerinde de her zaman en yüksek kaliteyi sizlere sunmaktayız.

Eskişehir alışveriş alanında aktar ve baharatçı olarak hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Özellikle bu konuda en güzel üretimleri yapmakta olan üreticilerden ürünler alarak sizlere ulaştırmaktayız. Her zaman sizlere en doğal ürünleri satmak konusunda ciddi çalışmalar içinde olduk ve bunları sorunsuz bir şekilde başararak yıllardır sizlere hizmet sunmayı sürdürdük.

Ülkemizde çok ilgi gören baharatlar ile bitkisel ürünler ve bitkilerin kendilerini mağazamızda bulabilirsiniz. Aktariye olarak sizlere sağlık sorunları için en iyi bitkilerden yapılan ürünleri sunmaktayız. Tamamen doğal bir şekilde üretilen bu ürünler sofralarınızda doğal ürünlerin olmasını isteyen firmamız tarafından toplanarak sizlere sunulmaktayız. Tamamen bitkisel olan ve yabancı maddeler içermeyen ürünlerini de sizlere sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR