• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dürüm Bey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fevzi Karatay

Dürüm içerisine çok sayıda lezzet konarak çok daha özel hale gelmektedir. Bizlerde Dürüm Bey olarak sizler için çok lezzetli bir menü hazırladık. Her bir ayrıntıyı inceleyerek güzel ve hoş bir mekan meydana getirdik. Sonrasında ise alanında uzman ustalarımız ile kaliteli malzemeleri bir araya gelmesini sağladık. Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bunun yanında da sizlerin sağlığına çok değer vermekteyiz.

Zengin menümüz içerisinden ne yemek istediğinizi çok rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Adana kebap ve Urfa kebap yemek doğru adres Dürüm Bey’dir. Bu lezzetler için Tekirdağ’dan çıkarak bu kadar uzun mesafelere gitmenize gerek yoktur. Sizlerden yalnızca kısa bir araba mesafesinde ya da bir telefon mesafesindeyiz.

Kebapların yanında ciğer şiş, tavuk şiş, ızgara kanat ile ızgara incikte menü içerisinde yer almaktadır. Özel tariflerimiz ve ustalarımızın küçük dokunuşları ile bu lezzetlere bayılacaksınız. Et yemekleri, Türk mutfağındaki en eşsiz lezzetlerdir. Bizlerde tavuktan ciğere kadar ülkemizin çeşitli noktalarından lezzetleri seçerek sizlere sunduk.

Tekirdağ fast food alanında restoranımız menüsünden servisine kadar her şeyi ile imzasını atmıştır. Amacımız gelen ya da arayan her müşterimizin yemek yerken mutlu olabilmelerini sağlamaktır. Bunun için kullandığımız her malzemeyi özen göstererek seçmekteyiz. Hizmetimizin kalitesinin sırlarından biri de budur. Sizler için çalışmaktayız ve daha yüksek kalite de bir hizmet sunabilmek içinde çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR