• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Dürüm Land Kebap Salonu (mustafa Usta)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Karabağ

  • firma fb

Dürüm Land Kebap Salonu olarak sizlere en lezzetli dürüm seçeneklerini sunmak için hizmet veriyoruz. Erzurum restaurant sektöründe faaliyet gösteren firmamız tecrübesi ve bilgisi ile sizlere lezzet, tazelik ve doğal ürünler sunmaktadır.

Dürüm yemek kültürümüz içerisinde önemli bir yer tutar. Kebapların özel şekilde hazırlanmış şekli olan dürümler ile sağlıklı ve doyurucu şekilde yemekler yemek mümkündür. Özellikle Doğu ve Güney Doğu bölgelerimizde meşhur olan dürüm ve kebaplar tüm ülkemizde hazırlanmaktadır. Ancak firma olarak sizlere en lezzetli dürüm seçeneklerini sunuyoruz. Ciğer seven müşterilerimiz için özel olarak hazırlanan ciğer dürüm ürünlerimiz mevcuttur. Oldukça güzel şekilde hazırlanan ciğerler mangalda pişirilerek dürüm halinde sizlere sunulmaktadır.

Adana ya da Urfa şeklinde dürüm sevenler için de acılı ve acısız şekilde dürümlerimiz mevcuttur. Kıyma ile özel şekilde hazırlanan Adana ve Urfa dürümler doyurucu ve sağlıklı menümüz içerisinde yer almaktadır. Farklı lezzetler arayanlar için tavuk dürüm seçeneğimiz de mevcuttur. Beyaz etin lezzetini ve sağlıklı halini isteyenler tavuk dürümlerimizi deneyebilir. Dürüm seçeneklerimizin en özeli olarak et dürümlerimiz bulunmaktadır. Etin en lezzetli ve yumuşak yerlerinden seçilerek hazırlanan dürümler ile mükemmel bir lezzeti deneyebilirsiniz. Dürüm seçenekleri ile birlikte ayran, kola, meyve suyu ve benzeri içecekleri içebilirsiniz. İstediğiniz şekilde hazırlanan dürümleriniz içecekleriniz ile birlikte sizler için oldukça doyurucu ve sağlıklı bir öğün olacaktır. Paket servisimiz ile evinizde ya da işyerlerinizde dürüm yiyebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar