• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dürümgah Espiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cengiz Arslan

Giresun fast food sektörünün en yeni ve uzun zamandır beklenen isimlerinden olan Dürümgah Espiye ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi beklediğiniz lezzetlerle buluşturmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Giresun'da yıllardır beklediğiniz en güzel lezzetleri en uygun fiyata sizlere yaşatıyoruz. Sektörün en iyi ustalarıyla beraber, en kaliteli, en taze malzemeleri sizler için bir araya getirerek sizlere vazgeçemeyeceğiz lezzetleri sunuyoruz. Yemeklerimizi yaparken daima en kaliteli, en taze ve en iyi ürünleri sizler için özellikle araştırıyor ve mutfağımızda kullanıyoruz.

Merkezi yerimizde müdavimi olacağınız lezzetleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyat politikamız sayesinde herkesin tercih edebileceği ve rahatlıkla istediği lezzeti tadabileceği bir mekân olarak sizlere en güzel hizmeti sunuyoruz. Üstün kalite standartlarımız gereğince ve uluslararası hijyen standartlarında hizmeti kendine temel ilke edinen firmamız sizler için en sağlıklı ve en temiz içerikli lezzetleri sunuyor. Geniş yemek alanımız sayesinde sosyal mesafe kurallarına riayet ederek yemek yemenin zevkini sizlere sunuyoruz. Ayrıca düzenli olarak dezenfekte ettirerek sizler için en hijyenik ortamı sunuyoruz.

Paket servisimiz ve geniş dağıtım ağımız sayesinde lezzeti istediğiniz gün ve saat içerisinde istediğiniz adrese getiriyoruz. Online ve kapıda ödeme imkânı ile ister kredi kartı ister nakit ödeme seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bizleri sosyal medya hesaplarınızdan takip ederek kampanya ve indirimlerden faydalanabilir ve herkesten önce haberdar olabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR