• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Durur Sıhhi Tesisat

Adres :

Delpınar Mahallesi Delpınar Caddesi No: 46/3 Serik Antalya Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emir Durur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hatice.drr@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 503 87 07

İnsanlar olarak yaşam alanlarımızın daha konforlu bir hale getirilmesi için birçok girişim ve teknolojik çalışmalarda bulunmaktayız. Bu girişimlerden biriside evlerimize temiz suyun taşınarak istediğimiz her ana ulaşabileceğimiz şekilde tesisatın kurulumunu yapmaktır. İşte bu işlemi yapabilmek için alanında uzman, tecrübeli ve bilgili bir kurumdan deste almak önemlidir. Bizler Durur Sıhhi Tesisat olarak bu konuda sizlere profesyonel hizmetler vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Durur Sıhhi Tesisat olarak Antalya ilinin Serik ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar neticesinde Antalya tesisat ve bakım onarım alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yüksek standartlı hizmetler verilmesi için gerekli olan çabalar ve çalışmalar sürdürülmektedir.

İşletmemizde sizlere ev ve işyerlerinizde sürekli olarak kullanmış olduğunuz tesisat sistemlerinde yaşanan sorunların giderilmesi konusunda hizmetler vermekteyiz. Yeni tesisat kurulumları, var olan tesisat yapısının değiştirilmesi, tesisatlar da meydana gelen arızaların giderilmesi gibi geniş bir alanda sizlere hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimizde alanında tercih edilen en iyi markaların ürünleri kullanmaktayız. Alanında uzman, uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren, tecrübeli ve bilgili çalışan kadromuz sayesinde yüksek kaliteli ve dayanıklı tesisat hizmetleri vermekteyiz. Sizlerde Durur Sıhhi Tesisat kurumumuzdan hizmetler alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR