• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duygu Ünal Makeup Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Ünal

İzmir güzellik merkezi sektörünün güvenilir ismi olan Duygu Ünal Makeup Studio, çalışmalarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizin memnuniyetini ve güzelliğini ön planda tutuyoruz. Yaptığımız uygulamalar sonucunda müşterilerimizi memnun görmek bizim için oldukça önemli. Biz, sıradan bir kuaför ya da güzellik merkezi değiliz. Biz, alanında uzman ekibiyle hizmet veren ve profesyonel çalışmalar gerçekleştiren biz firmayız. Sizler de istediğiniz uygulamaları ekibimiz tarafından gerçekleştirebilirsiniz.

Cilt bakımı, leke tedavisi, kalıcı makyaj uygulamaları, ölçülü kaş tasarımı, kirpik bakımı, saç bakımı, saç tasarımı ve makyaj tasarımı sizlere sunduğumuz hizmetler arasındadır. Biz, bu çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin cilt yapısı, saç yapısı ve yüz hatları doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı eksiksiz ve kusursuz bir şekilde tamamlıyoruz. Artık her gün makyaj yapmakla vakit kaybetmeyecek, doğal ve canlı bir görünüme kavuşmuş olacaksınız.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde değişimler ve yenilikler yaşanmaktadır. Biz, bu değişimleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu değişimler ve yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Müşterilerimizin önerilerini de göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimiz için güvenilir, kaliteli ve güzel uygulamalar gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte haftanın her günü bizimle iletişime geçebilir ve randevunu alarak çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Duygu Ünal Makeup Studio ailesi olarak, tüm samimiyetimizle ve tüm saygımızla sizlere kusursuz güzellik adına uygun fiyatlı çalışmalarımızı sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR