• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Düzce Romanov Satışı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Olgun Kap - Abdurrahim Kap

Birmilyonnokta.com üyesi olan ekibimiz Düzce Romanov Satışı, kaliteli ve güvenilir hizmetin adresidir. Hayvancılık sektöründe bugüne kadar birçok yenilik yapılmıştır. Günümüzde giderek ilginin artmasıyla hayvancılık sektörü yeniden ön plana çıkmıştır. Hayvancılık sektöründe gerçekleştirilen tüm çalışmalar özen ve dikkat ister. Bizler yılların bilgi ve birikimiyle Düzce hayvancılık sektöründe hizmet vermekteyiz.

Hayvancılık sektörü tamamen emek isteyen bir sektördür. Birden fazla hayvanın sorumluluğunu almak önemlidir. Bizler kazandığımız tecrübeler doğrultusunda çok sayıda hayvanın sorumluluğunu alabiliyoruz. Doğal olarak beslenen hayvanların düzenli olarak sağlık kontrolleri yapılıyor. Herhangi bir sağlık problemi olan hayvanlar için tedavi başlanıyor. Sağlıklı ve doğal beslenen hayvanların satışı uygun fiyat aralığında yapılıyor. Yıl içerisinde küçükbaş hayvan satıcılığı yapıyoruz. Adak, kurban bayramı ve normal alımlarda hizmet veriyoruz. Bizler aynı zamanda toplu hayvan satışı yapıyoruz.

Küçükbaş hayvan beslemesi için doğal yemler kullanıyoruz. Hayvanlar doğada hareket halinde oluyor. Aşıları düzenli olarak yapılan hayvanların bakımı da düzenli olarak yapılıyor. Küçükbaş hayvan satışında kilo üzerinden hesap belirliyoruz. Kilo hesabı yaparken toplu alımlarda indirim uygulayabiliyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde müşteri memnuniyeti önemlidir. Bizler değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmak ve korumak adına özenle çalışıyoruz. Kendimizi geliştirerek daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. Güvenilir, sağlıklı ve kaliteli hizmet için Düzce’de bulunan ekibimizi tercih edebilirsiniz. Bizler kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olarak her zaman çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR