• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Düzen Tesisat

Adres :

Ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metehan Ersoy

E-Posta Adresi :

srresh1234@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 038 96 23
Düzen Tesisat ordu sıhhi tesisat,ordu kalorifer tesiatı,ordu kalorifer kazan montajı,ordu kalorifer kazan tamiri,ordu kalorifer kazan tamircisi,ordu gider tıkanık açma,ordu lavabo gider açma,ordu pimaş temizleme,ordu pimaş gider temizleme,ordu pimaş gider borusu temizliği,ordu sıhhi tesisat ustası,ordu sıhhi tesisat işleri,ordu sıhhi tesisat firması vb alanda hizmet vermekteyiz.

Kurucu ilkelerimiz arasında, değişime ve gelişime açık olma, müşteriye güven verme, sektörde öncü ve yenilikçi olma, ekip çalışmasına önem veren, istikrarlı ve kaliteye önem vermek gibi unsurlar yer almaktadır. Bu ilkelere bağlılığımız firmamızı diğer rakiplerine göre, saygın, marka değeri olan, teknolojik gelişmelere açık ve insan ilişkilerine önem veren bir pozisyonda bulunmasına her geçen gün katkı sağlamaktadır.

Firmamızın en önemli misyonu, başta ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için gün geçtikçe katma değer oluşturan, sektörde öncü bir kurum olmaktır. Bunun yanı sıra, çalışan müşteri zinciri arasında takım ruhu ile çalışarak, en modern teknolojik ekipman ve yenilikleri kullanarak, müşterilerin talep ettiği ihtiyaçlara anında cevap verme ve ihtiyaçların da ötesinde hizmetlerimizin sürekli gelişmesine ve iyileştirilmesini sağlamak, firmamızın diğer misyonları olarak yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR