• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebruli 2 Saç ve Güzellik ( Küçükçekmece Bayan Kuaför Salonu )

Adres :

Halkalı İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi No: 53 -55/a Küçükçekmece İstanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Buket Elseyit

E-Posta Adresi :

buketguzel12@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 633 89 53

Whatsapp 2:

0 (536) 564 38 02

Ebruli 2 Saç ve Güzellik olarak kişisel bakım alanında aradığınız her şeyi sizlere sağlamaktayız. Saçtan tırnağa kadar tüm kuaförlük hizmetlerini içinde barındıran salonumuzla hizmetinizdeyiz. Samimi güler yüzlü ortamımız, işini severek yapan kuaförlerimiz ve uzman ekibimiz ile hizmetlerimiz sürmektedir. Saç bakımında alanının en iyisi arkadaşlarımız, sizlere ve güzelliğinize hak ettiği değeri vermektedir.

Sağlığınıza ve bedeninize ayrıca özen gösteren salonumuz cilt bakımı, bölgesel incelme, selülit tedavisi, lazer epilasyon vb. hizmetleri de gerçekleştirmektedir. İşlemleri gerçekleştirirken çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemekteyiz. Kullandığımız ürünlerin kalitelerini ve güvenilirliğini sağlama konusunda ekstra hassas davranmaktayız. Kalıcı makyaj, medikal cilt bakımı gibi çok kapsamlı hizmetleri de sunmaya devam etmekteyiz.

Cildinize ve cilt sağlığınıza gösterdiğimiz ekstra özen ile her zaman hijyenik ve temiz bir ortamda işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız her ürünü sterilize ederek sizlere özel bir hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz. İstanbul güzellik merkezi sektöründe en iyi çalışma arkadaşlarıyla sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece’de sürdüğümüz faaliyetlerimiz sizlerin memnuniyetini sık sık teyit ederek gerçekleşmektedir.

Sadece cildinize bakmıyor, sağlığınız ve güzelliğinizi korumanın da yollarını daima araştırarak kendimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Ekibimizin disiplinli ve planlı çalışması sizleri rahat ettirecek bir ortamı da beraberinde getirmektedir. İş kalitemiz ve yüksek duyarlılığımız ile her zaman tercih edebileceğiniz bir merkez olmaktayız. Güvenilirliğimiz ve azmimiz ile her geçen gün yenilenen bir hizmet sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR