• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebuş Petstore

Adres :

Sırrıpaşa Mah. Denizciler Cad. Bak Pasajı 1. Giriş No: 106derince/kocaeli Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Arıcı - Ebru Arıcı

E-Posta Adresi :

ebuspetstore@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 586 95 61

Whatsapp 2:

0 (532) 586 95 61

Whatsapp 3:

0 (546) 437 14 87

Ebuş Petstore

Pet shop, pet market, kedi maması, köpek maması, açık mama, yaş mama, kilo ile mama, muhabbet kuşu, akvaryum, mama kabı, taşıma çantası, tasma, tırmalama tahtası, kedi kumu, pet oyuncak, pet aksesuar, pet bakım ürünleri, pet vitamin ve evcil hayvan satışı olarak Kocaeli Derince de hizmet vermekteyiz.

Ebuş Petstore firması olarak misyonumuz, evcil hayvan sektörü üzerinde kaliteli hizmetler sunabilmek ve aynı zamanda da, bu alanda kendimizi her geçen gün daha da geliştirmektir. Müşteri ve ziyaretçilerimizin bizlerden memnun kalmalarını benimseyerek, herkese hakkı ile eşit derece de davrandığımızı gösterebilmek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Ürün ve malzemelerimizin sorunsuz ve kaliteli şekilde sunulması ve aynı zamanda da, ekibimizde yer alan çalışan kadromuzun da haklarını en iyi şekilde savunabilme gayreti içerisinde olmaktayız.

Müşteri beklentilerini karşılarken dikkat edilen en önemli hususlardan biri de zamanında ve istenilen şekilde karşılanan hizmetin her talep için geçerli olmasıdır. Sürecin her aşamasında müşterilerimizin haklarına saygı gösterilmekte, çevre ve insanlık ile ilgili sorumlulukların bilincinde olarak faaliyetler sürdürülmektedir.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR