• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

E.c Yol Yardım Oto Kurtarma ( İzmit 7/24 Yol Yardım Firması )

firma adresi

Adres :

Erenler Mahallesi Çağla Sokak No: 12 Kat: 1 Kocaeli » İzmit
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erol Coşkun
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (532) 703 91 83

E.c Yol Yardım Oto Kurtarma isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı. Yedi yirmi dört sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için çalışıp çabalayan firmamız, yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Yollar ve araç sürmek hepimizin hayatında var olan iki şeydir. Hepimiz konforumuza düşkünüz ve kendimize ait aracımız olmasını tercih ederiz. Ancak kendi aracımızın da hiçbir zaman eksiklikleri veya tamiri, getir götürü bitmez.

Özellikle de bir kaza yapmışsak son derece uğraştırır bizi. Kaza yaptığımızda veya aracımız yollarda arıza verdiğinde, büyük sorunlar yaşarız ve o yollarda kalmak canımızı oldukça sıkar. Her şeyden önce zamanında kurtarılmamak ve hep oto kurtarma beklemek hepimizin korkulu rüyası olmuştur.

Kocaeli yol yardım, güvenilir ve kaliteli hizmeti ile bu sektörün usta ismi olmayı başarmıştır. En iyi hizmet veren firma olarak, yollarda kalan herkese anında, Hızır gibi yetişmekte ve kurtarmaktayız. Nerede olursanız olun, hizmetimiz her an yani başınızdadır. Firmamız, son derece kaliteli hizmetini, diğer tüm firmalardan daha uyguna ayağınıza kadar getiriyor. Aracınıza tek bir çizik bile gelmeden gitmesi gereken yere götürüyoruz. Gönül rahatlığı ile aracınızın çekme veya kurtarma hizmetini bizden alabilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamıza iletişim numarası üzerinden, dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Yedi yirmi dört Oto Kurtarma hizmeti sunan firmamız, herkesin ilk ve tek tercihi olmaya devam ediyor.

kocaeli izmit oto kurtarma,kocaeli izmit oto kurtarma hizmeti,kocaeli izmit oto kurtarma firması,kocaeli izmit en yakın oto kurtarıcı,kocaeli izmit 7/24 oto kurtarıcı,kocaeli izmit alo oto kurtarma,kocaeli izmit alo oto kurtarıcı,kocaeli izmit acil oto kurtarma hizmeti,kocaeli izmit acil oto kurtarıcı,kocaeli izmit acil yol yardım firması,kocaeli izmit oto kurtarma iletişim numarası,kocaeli izmit uygun fiyatlı oto kurtarma,kocaeli izmit profesyonel oto kurtarma,kocaeli izmit şehirler arası oto kurtarma,kocaeli izmit alo oto çekici,kocaeli izmit oto çekici hizmeti,kocaeli izmit alo oto çekici,kocaeli izmit 7/24 oto çekici,kocaeli izmit oto çekici firması,izmit oto kurtarma,izmit oto kurtarma hizmeti,izmit oto kurtarma firması,izmit en yakın oto kurtarıcı,izmit 7/24 oto kurtarıcı,izmit alo oto kurtarma,izmit alo oto kurtarıcı,izmit acil oto kurtarma hizmeti,izmit acil oto kurtarıcı,izmit acil yol yardım firması,izmit oto kurtarma iletişim numarası,izmit uygun fiyatlı oto kurtarma,izmit profesyonel oto kurtarma,izmit şehirler arası oto kurtarma,izmit alo oto çekici,izmit oto çekici hizmeti,izmit alo oto çekici,izmit 7/24 oto çekici,izmit oto çekici firması,

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR