• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ece Hanı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Kaşlı

Muğla Ece Hanı, yemeklerinin tadını misafirlerinin damağında bırakarak her gün yeniden ağırlamaktadır. Pek çok müşterisini defalarca ağırlayan firmamız bunu lezzetlerine ve yaptığı işte kaliteli olmasına borçludur. Zengin menülerimiz ve uygun fiyatlarımızla en uğrak restoran olmayı başardık. Bahçemizde ya da iç mekanımızda ağırlama seçeneği sunduğumuz müşterilerimiz bizleri tercih etmekten memnundur. Bu memnuniyeti sağlamak için çalıştık ve bunu kısa sürede başardık.

Günün her öğününü bizde tüketebileceğiniz çeşitlilikte menülere sahibiz. Kahvaltılık ürünlerimizin çoğunu kendi bahçelerimizden yetiştirdiğimiz meyve ve sebzelerden organik olarak üretiyoruz. Bizleri ziyaretleriniz sırasında bunlardan satın alabilir, evlerinizde de gönül rahatlığında tüketebilirsiniz. Aile olarak açtığımız ve işletimini sürdürdüğümüz restoranımıza misafir olan herkesi ailemizden b ir fert olarak görüyoruz. Güler yüzümüzü asla eksik etmeden hızlı bir şekilde servislerimize başlıyoruz. Kısa sürede ismimizin duyulmasını, mevcut müşterilerimizin bizleri çevresine tavsiye etmelerine borçluyuz.

Karşılıklı güven üzerine kurduğumuz ilişkilerimizde bu güveni kaybetmemek için gayret ediyoruz. Mutfaklarımızdan önünüze tüm doğallığı ile servis ettiğimiz öğünlerimizi ailenizin her ferdine rahatça tattırabilirsiniz. Her zaman kaliteden yanayız.

Restoranlarımıza yaptıracağınız rezervasyonlar sayesinde yerinizi garantilemeyi unutmayın. Menülerimize ve fiyat bilgisine web adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için Whatsapp hatlarımızı kullanabilirsiniz. Her geçen yıl artan müşterilerimizle civardaki en büyük aileye sahibiz. Bu artışı yaşamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. En kısa sürede sizin de bu tabloda yerinizi almanız dileğiyle…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR