• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ece Hoşgüler Estetik Güzellik Spa

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ece Hoşgüler

  • firma instagram

Ece Hoşgüler Estetik Güzellik Spa

Kalıcı Makyaj, Lazer Epilasyon, Bölgesel İncelme, Canlandırıcı Güzellik, Cilt Analizi, Radyofrekans, Led Maske, Karbon Peeling, Medikal Cilt Bakımı, Akneli Cilt Bakımı, Dermapen Uygulaması, Cryo Lipoliz, Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik, Histomer Özel Bakım, Bölgesel İncelme, Cilt Analizi, Radyo Frekans, Led Maske,Karbon Peeling, Medikal Cilt Bakımı, Akneli Cilt Bakımı, Dermapen Uygulaması, Cryo Lipoliz, Lenf Drenaj, Kavitasyon, Pasif Jimnastik, Histomer Özel Bakım, fizyoterapi mesaj, bip enerji, Güzellik Merkezi ve Güzellik Salonu olarak Ankara Çankaya da hizmet vermekteyiz.

Ana hedefimiz olan güzellik sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR