• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ecerin Alüminyum

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kerim Şabul

Ecerin Alüminyumtecrübeli kadrosuyla alüminyum profilleri ve aksesuarları konusunda çözüm ortağı olmak amacıyla 2012 yılındaAlüminyumprofil dünyasına başarılı bir giriş yapmıştır.

Vizyonunu;

+ Kalite

+ Hizmet

+ Güven

+ Dostluk

üzerine kuranECERİN ALÜMİNYUMfirması sektördeki tüm deneyimini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Bozüyük merkezli kurulan firmamız Yeni Sanayi Sitesi’nde 200 m2 alana sahip imalat alanı ile müşterilerine geniş kapsamlı bir hizmet alanı oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyetini kendisine hedef edinmiş olanEcerin Alüminyumfirması özel ve standart malzemeleri terminlerine uygun, kaliteli ve istenen özel ölçülerde sağlayarak satış öncesi ve sonrası hizmetini eksiksiz olarak tamamlamayı taahhüt etmektedir.

Ecerin Alüminyumfirması bölgesel olarak bir çok noktada müşteri portföyüne sahip olmasına karşın her zaman daha iyiye yönelmek ve pazar payını arttırmak amacıyla hizmetini daha çok müşterinin beğenilerine sunmayı hedeflemektedir.

Firmamız klasik şirket yapısından uzak, modern anlaşıyla bu sektörde hertürlü ihtiyacı en kısa, en kaliteli ve en uygun şekilde karşılamayı kendisine hedef edinmiştir. Geniş ürün yelpazesine ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek çeşit ve tedarik gücüne sahip olanEcerin Alüminyumfirması güçlü yapısını tedarikçileri ve müşterilerinden oluşan paydaşlarıyla arttırarak sürdürmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR