• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Echo Yenilenen Sandalyeler

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ekrem Bektaşoğlu

  • firma instagram

İstanbul'da tıbbi malzeme satış hizmeti vermekte olan Echo Yenilenen Sandalyeler isimli firmamız, birmilyonnokta.com kervanına katıldı. Bu sektörde hizmet vermekte olan en iyi firma olarak zirveye ulaşmış ve en kaliteli firma olarak oldukça da tercih edilmektedir. Tüm tecrübesi ve kaliteli hizmet veren kadrosu ile eşsiz bir çalışma yürüten firmamız, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Her ürününde en kaliteli satışı yapan ve her satışında mutlaka garanti veren firmamız, tüm hizmetlerinde adeta kalitesini konuşturuyor. Daha güvenilir ve kaliteli olanını bulamayacağınız hizmetimiz ile yedi yirmi dört yanı başınızda yer almaktayız.

İstanbul medikal ve tıbbi cihaz, son teknoloji tıbbi cihazları ile sağlık sektörünün can damarı olmaya devam ediyor. Her hastalığa göre cihazlar ve tıbbi aletler temin eden firmamız, geniş yelpazeli bir hizmet sunmaktadır. Uzun ömürlü ürünleri en uygun fiyata almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Firmamız, kaliteli, uzun ömürlü, garantili, çok amaçlı, kullanışı kolay ürünlerini bu sektörün en uygun fiyata satan tek firmasıdır. Hem kaliteli, hem güvenilir, hem de hesaplı olan bu firma ile hâlâ tanışamadınız mı?

Sosyal medya hesaplarından tüm ürünlerini paylaşan ve çevrimiçi satışa da sunan firmamız, Türkiye'nin her iline sipariş ulaştırmaktadır. Bunun yanı sıra anlık olarak gelip firmamızda ürünü kontrol ve test edip satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sorularınız için iletişim numarasından dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar