• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ecrin Çiçekçilik Ve Organizasyon

Adres :

Alanönü Mahallesi Maide Bolel Huzur Evi Caddesi 7a Odunpazarı/eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meltem Damla Özgönül

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ecrincicekcilikorganizasyon@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 661 26 81

Firmamızın bugün gelmiş olduğu nokta sadece firmamız açısından değil ülkemiz için de gurur vericidir. Bulunduğumuz lokasyondan çıkarak ulusal çapta faaliyette bulunmakta olan firmamız oldukça kaliteli hizmetler ve ürünlere imza atmış bir marka değer olmaktadır.Yola çıktığımız ilk gün belirlemiş olduğumuz ahlaki nitelikler ve etik kaidelerden zerre kadar taviz vermeden başarıyı elde etmek için çaba gösterdik.

Bugün gelmiş olduğumuz nokta sadece yöneticilerimizin değil bütün ekibimizin ve personelimizin takım ruhu ile çalışmasının sonucudur.Bir aile ortamının ve sıcaklığının yaşamakta olduğu firmamız her gün gülen yüzlerle çalışmakta olan personel ile beraber bir adım daha yükselmektedir.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Diğer Facebook Adresimiz :https://www.facebook.com/meltem.ozgonul

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR