• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eda Kaynarca Akademi ( Çankaya Estetisyenlik Kursu )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Eda Kaynarca

reklam logosu
  • firma tw
  • firma instagram

Eda Kaynarca Akademi ( Çankaya Estetisyenlik Kursu ) olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinde hizmet vermekteyiz. Çağımızda kadınlar tarafından en çok tercih edilen sektörlerin başında güzellik merkezleri gelmektedir. Son yıllarda güzellik merkezlerine duyulan ilgi katlanarak artmıştır. Bu nedenle sektörde nitelikli eleman ihtiyacı da bir hayli artmıştır. Biz kurs eğitimlerimizde kursiyerlerimize güzellik eğitimi vermekteyiz. Güzellik işlemlerinin tümüyle ilgili gerekli bilgi birikime sahibiz. Bu sayede en nitelikli eğitimi verebilmekteyiz. Tüm kursiyerlerimiz diledikleri güzellik işlemlerini öğrenebilirler. Sektörde yaygın olarak kullanılan birçok yönteme hâkim bir eğitim anlayışımız vardır. Hem yüz bölgesi hem el ve ayaklar hem de vücut için en çok uygulanan işlemleri bizi tercih ederek öğrenebilirsiniz.

Ankara güzellik ve kişisel bakım sektöründe oldukça fazla yetiştirme programına sahibiz. Bu sayede sektörde birçok kişisel bakım uzmanı eğitimi için bizi tercih etmektedir. Sizlere kişisel bakım ve güzelliğin en temel eğitimlerinden biri olan estetiysen eğitimi vermekteyiz. Bu alanda en uzman kişilerden oluşan bir eğitmen kadrosuna sahibiz.

Pek çok işlem için en temel öğrenme yollarını gösteriyoruz. İğneli epilasyon eğitimi bunlardan biridir. Ayrıca kalıcı makyaj uygulamalarına yönelik eğitimlerimiz de bulunmaktadır. Güzelliği sağlamanın en kolay yollarından biri renklendirme işlemidir. Kurs merkezimizde hem dudak renklendirmesi hem de tırnak renklendirmesine yönelik eğitimler mevcuttur. Bizi tercih ederek kişisel bakım ve güzellikle ilgili en temel eğitimleri alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR