• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Auto Dent

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadullah Pertesoy

Efe Auto Dent firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük yaşamında birçok insan hareket halindedir. Bu hareket hali bazen uzak mesafeler olmaktadır. Birçok insan kısa ve orta mesafedeki alanlara ulaşım için en çok tercih araç arabalardır. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle beraber artık araba üretimi oldukça hızlanmış ve sayısı giderek artmıştır. Ancak kullandığımız araçlarımızın bakımları çok önemlidir. Çünkü düzenli olarak bakım ve kontrol yaptırılan araçlar daha güvenli olmakla beraber sizlere sorun çıkarma şansını en aza indirmektedir. Bizlerinde İzmir otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız Efe Auto Dent firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin isteklerini göz önünde bulundurmaktayız. Periyodik bakımdan pasta cilaya kadar çok geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız sizlerin en üst kalite hizmet alması için çalışmaktadır. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız alanında gerekli eğitimi almış deneyim sahibi insanlardır. Bu sebeple sizlere sunduğu tüm hizmetleri güvenli ve uzun ömürlü bir şekilde kullanıma uygun şekilde sunmaktadırlar.

Firmamız sizlerin memnuniyeti için sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri uygun ve sabit fiyatlı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde fiyatlar hizmete göre değişmekle beraber oldukça uygundur. Yine sizlerin hayatına tekrar devam edebilmesi için araçlarınızı en hızlı şekilde tamir edip sizlere geri teslim etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR