• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Halı ve Koltuk Yıkama Isparta

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Evlerin vazgeçilmez eşyalarından biri olan halılar, aynı zamanda da bir evin en çok kullanılan eşyalarından bir tanesidir. Yoğun kullanıma maruz kalan halıların üzerine dökülen yiyecek ve içecek kalıntılarının yanı sıra halılar, evlerde oluşan tozu da büyük oranda bünyesinde barındırmaktadır. Dolayısıyla kirli bir halı pek çok sağlık problemini beraberinde getirmektedir.

Evlerin hijyenini fazlasıyla önemseyen firmamız, halılarda kullanıma bağlı olarak oluşmuş ve yerleşmiş kirlerin temizlenmesi, kötü kokuların çıkarılması ve halılar üzerinde herhangi bir bakteri ve mantarın kalmaması amacıyla gerçekleştirdiği yoğun temizleme işlemleri sayesinde sektörde önemli bir konumda yer almaktadır. Üst düzey kalitedeki bu temizleme işleminin yanı sıra uygun fiyatlı hizmet anlayışını da müşterilerimiz ile buluşturan firmamız, Isparta halı yıkama hizmeti veren firmalara karşın daha geniş müşteri kitlesine hizmet sağlamaktadır.

Halılar kadar kir tutabilen ve oldukça hızlı kirlenen bir başka eşya türü ise koltuk ve kanepelerdir. Firmamız bu konuda da müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için hizmet sağlamaktadır.

Alanında uzman bireyler tarafından gerçekleştirilen bu temizleme işlemleri sayesinde profesyonel temizleme işlemlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Evlerde yapılan günlük temizliklerde kirler ve kötü kokular tamamen temizlenemez. Aksine yüzeysel olarak temizlenmiş gibi görünse de aslında kirlerin ve kokuların daha iç tabakalara iletilmesi sağlanmış olur. Ancak firmamız koltuk yıkama işlemlerinde kir ve toz tabakalarını koltuklarınızdan vakumlanarak temizlediği için kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR