• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Kasap

Adres :

Nasuhpaşa Mahallesi Cumhuriyet 5. Sokak No: 25 Ankara » Nallıhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Yusuf Demir

E-Posta Adresi :

emre_yusuf_19@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 785 10 29

Ankara / Nallıhan’ da alışveriş sektöründe kasap, sakatat, adaklık ve kurbanlık işini devam ettirmekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyeti ilkemiz olmuştur. Müşterilerimize kasap reyonlarımızda sunduğumuz ürünler en taze ve en lezzetli şekilde özen ve itinayla dizilmiştir. Birlikte çalıştığımız personellerimiz alanında uzman, müşteri ile bağı kuvvetli ve güler yüzlüdür. Etlerimiz bizlere gelir gelmez , en hijyenik ortamlarda özel kıyafetlerimiz ile temizlenmekte, ayrılmakta ve istek ve taleplerinize göre paketlenmektedir.

Değerli müşterilerimizi memnun etmek bizler için oldukça önemlidir. Sunduğumuz hizmete karşılık olumlu geri dönüşleriniz bizleri bir adım öne taşımaktadır. Reyonlarımızda sizler için hazırladığımız ürünlerimiz ise, temizlenmiş işkembe, kuzu kelle, tavuk eti, dana eti, hazır köfte, kıyma dışında kurbanlık ve adaklık satışlarımızda mevcuttur.

Et ve et ürünleri, eski çağlardan beri insanoğlunun ilk beslenme aracıdır. Besin değeri için haftada en az 2 veya 3 defa tüketilmelidir. Özellikle gelişimsel dönemde çocuklarımızın tüketmesi ileriki yaşlarında olumlu geri dönüş sağlayacaktır. Ankara’ da siz değerli müşterilerimize, hizmet garantisi vermekteyiz.

Mağazamıza geldiğinizde, firmamız diğer kasaplara oranla hem hijyen, hem düzen hem de personel bakımından fark atmış olduğunu göreceksiniz. En kaliteli ve en doğru hizmeti sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Sizlerin yüzündeki memnuniyeti görmek bizleri mutlu etmektedir. Siparişleriniz için bizlere yerimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir. En hızlı paket servisimiz ile adresinize siparişleriniz teslim edilecektir

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR