• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Otomotiv

Adres :

Seyitali Mah. 183 Sok. No: 28 Kula Manisa Manisa » Kula

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıza Erdil

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 969 11 67

Whatsapp 2:

0 (530) 969 11 67

Firmamızın bugün gelmiş olduğu nokta sadece firmamız açısından değil ülkemiz için de gurur vericidir. Bulunduğumuz lokasyondan çıkarak ulusal çapta faaliyette bulunmakta olan firmamız oldukça kaliteli hizmetler ve ürünlere imza atmış bir marka değer olmaktadır.Yola çıktığımız ilk gün belirlemiş olduğumuz ahlaki nitelikler ve etik kaidelerden zerre kadar taviz vermeden başarıyı elde etmek için çaba gösterdik.

Bugün gelmiş olduğumuz nokta sadece yöneticilerimizin değil bütün teknik ekibimizin ve personelimizin takım ruhu ile çalışmasının sonucudur.Bir aile ortamının ve sıcaklığının yaşamakta olduğu firmamız her gün gülen yüzlerle çalışmakta olan personel ile beraber bir adım daha yükselmektedir.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerde hem yüksek kalitenin elde edilmesi hem de sektörün en uygun fiyatları ile işlem gerçekleştirilmesi için doğru bir analiz çalışması gerçekleştiriyoruz. Firmamızın yüksek muhasebe çalışmaları sayesinde en doğru hesaplamaları yaparak hizmet ve fiyat eğrisini en mantıklı doğrultuda kuruyoruz. Manisa şehrinin ihtiyaç duyduğu tüm otomotiv hizmetlerini karşılarken hiçbir noktada eksiklik bulunmadan kaliteyi oluşturan bir sistematik ile hizmet veriyoruz. Bu sayede kentimizde her gün daha fazla müşteriye ulaşma şansını elde ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR