• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Spot Mobılya 2. El Ev Eşyası

Adres :

Esentepe Mah. Kozan Yolu No: 17 Sarıçam Adana (sopulu Yolu 3. Nolu Sağlık Ocağı Karşısı) Adana » Sarıçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Uğur Belet

E-Posta Adresi :

yilmazz.belett@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 358 13 45
Efe Spot Mobılya 2. El Ev Eşyası firması olarak sarıçam ikinci el eşya, sarıçam ikinci el eşya satışı,sarıçam spot eşya satışı,sarıçam en yakın ikinci elci,sarıçam ikinci el beyaz eşya, sarıçam ikinci el halı, sarıçam ikinci el halı satışı,sarıçam ikinci el oturma grubu, sarıçam çift kişilik koltuk, sarıçam sıfır eşya satan yerler, sarıçam ikinci eşya alım satım, vb. hizmetler vermekteyiz.
Efe Spot Mobılya 2. El Ev Eşyası firması olarak sektörün ve bulunduğu bölgenin en tecrübeli firması olarak hizmet vermekteyiz. Sektörün en önemli konuları arasında yer alan tecrübe ile işletmemiz sorunsuz işlemler yapmak üzere sizlerle birliktedir.
Firmamız olarak gerekli ekipmanlar ve eğitimli çalışanları ile her zaman en iyisini yapmak için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sürekli olarak değişen ve gelişen sektörün gereklerini takip ederek sizlere en iyiyi sunma gayreti içerisindeyiz. Teknolojik olarak en iyi ürün ve hizmet garantisi ile üretimlerimiz gerçekleştirilmektedir.
Kendimize vizyon olarak, en yüksek müşteri memnuniyeti ile birlikte en iyi ürün seçeneklerinin sunulmasını koyarak faaliyet göstermekteyiz. Başarımızın en önemli noktası olarak müşteri memnuniyeti konusunda sizlerden aldığımız geri dönüşler görülmektedir. Başarımızı sizler ile paylaşarak sizleri de memnun etmek istemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR