444 24 98
  1. Hizmet
  2. Ankara
  3. Efe Ticaret

Efe Ticaret İletişim Bilgileri

Efe Ticaret

Efe Ticaret olarak Ankara-Altındağ da hizmet vermekte olup lokanta malzemeleri satışı, ikinci el lokanta malzemeleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres Anafartalar Mahallesi İtfaiye Meydanı Aysın Sokak No: 3/e Ulus Altındağ/ankara
Telefon 1 Telefon 0 (538) 862 84 68
Yetkili Yetkili İlyas Efe
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Ankara » Altındağ
Anafartalar Mahallesi İtfaiye Meydanı Aysın Sokak No: 3/e Ulus Altındağ/ankara

Efe Ticaret Firması Hakkında

Efe Ticaret olarak Ankara-Altındağ da hizmet vermekte olup lokanta malzemeleri satışı, ikinci el lokanta malzemeleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Efe Ticaret FİRMA ETİKETLERİ

ankara 2. el lokanta malzemeleri

ankara 2.el restoran malzemeleri

ankara 2. el aşçı malzemeleri

ankara altındağ ikinci el mutfak ekipmanları

ankara altındağ ikinci el lokanta malzemeleri

ankara altındağ 2. el cafe malzemeleri

ankara altındağ 2. el hamur makineleri

ankara altındağ 2.el restoran malzemeleri

ankara altındağ 2. el aşçı malzemeleri

ankara altındağ 2. el lokanta malzemeleri

anafartalar ikinci el mutfak ekipmanları

anafartalar ikinci el lokanta malzemeleri

anafartalar 2. el cafe malzemeleri

anafartalar 2. el hamur makineleri

anafartalar 2.el restoran malzemeleri

anafartalar 2. el aşçı malzemeleri

anafartalar 2. el lokanta malzemeleri

ankara ikinci el mutfak ekipmanları

ankara ikinci el lokanta malzemeleri

ankara 2. el cafe malzemeleri

ankara 2. el hamur makineleri


Devamını Göster