• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Efe Yapı Teras Kapama Sistemleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serdar Aydoğan

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Binalar eskiden günümüze yapı malzemesi yönünden çeşitli içeriklere evrilirken değişmeyen hususları söz konusu olmuştur. Özellikle kapalı bir kutuya benzetilebilen binaların açılan ve kapanan sistemleri olan pencereleri ya da dış çevreye direkt açılan binaya yapışık olan balkon ve teras gibi alanları söz konusu olarak yer alır.

Teraslar için de birtakım ihtiyaçlar söz konusudur. Hava koşullarından koruma maksadı ile teras kaplama hizmeti oldukça sık ihtiyaç duyulan bir alan olarak yer almaktadır. Müşterilerimizin isteklerini dinlerken kumrumuzu oluşturmamızda belirleyici olan müşterilerimizin isteklerine hâklim olarak hizmet politikası güdüyoruz.

İhtiyaçların karşılanabilmesi açısından eksiksiz hizmet verirken bunu tesadüfe bırakmadan yoğun bir çalışma temposu ile meydana getirmekteyiz. Yıllardır verdiğimiz hizmetimizi aksamaya uğramadan yoğun ve düzenli çalışma sistemine oturtarak kaliteli şekillerde meydana getirmekteyiz.

Uzman ekip üyelerimizi verdiği hizmetimizi kaliteli şekillerde sunarken çalışma arkadaşlarımızın tümü müşterilerimize güler yüzlü yaklaşır. Ankara Mamak Efe Yapı Teras Kapama Sistemleri olarak verdiğimiz hizmet detaylarımızdan bahsetmemiz gerekiyor ise cam çatı kaplama sistemleri, kış bahçesi sistemleri, teras kaplama, balkon kaplama, alüminyum kaplama, sineklik montajı hizmeti, PVC sineklik sistemleri ve daha birçok hizmeti bir arada sunmaya özen göstermekteyiz.

Sevgi ve saygıya dayalı olarak çevremizde bulunan herkes ile iletişim kurarken her daim kaliteyi de sunmaya özen gösteriyoruz. Rakiplerimizin dahi sevgi ve saygısını kazanmış durumda olmanın gururunu yaşayarak ileriye doğru daha iyiyi sunma adına hareket ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR