444 24 98
  1. Restaurant
  2. Antalya
  3. Efecan Gıda

Efecan Gıda İletişim Bilgileri

Efecan Gıda

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.   Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.   Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.  

Adres Adres Bayındır Mahallesi 336.sokak. No: 24/amuratpaşa/ Antalya
Telefon 1 Telefon 0 (546) 507 32 07
Yetkili Yetkili Samet Karasu
Web Adresi Web Adresi
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon Antalya » Muratpaşa
Bayındır Mahallesi 336.sokak. No: 24/amuratpaşa/ Antalya

Efecan Gıda Firması Hakkında

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.
Sektördeki marka firmalardan birisi olan kurumumuz bünyesinde oldukça kaliteli bir teknik kadro bulunmaktadır.Başarının kaliteli ekip çalışmasından geçtiğini bildiğimiz için çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her zaman yükseltmekteyiz. Böylece donanımlı ve nitelikli olan teknik ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü de güncellemekteyiz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

 Efecan Gıda FİRMA ETİKETLERİ

muratpaşa gıda ürün satışı

muratpaşa sucuk satan yerler

muratpaşa toptan gıda satışı

muratpaşa gıda ürünleri

muratpaşa en yakın şarküteri

muratpaşa en iyi şarküteri

antalya muratpaşa efecan gıda

antalya muratpaşa güvenilir gıda ürünleri

antalya muratpaşa gıda ürün satışı

antalya muratpaşa en iyi kaşar satışı

antalya muratpaşa gıda ürünleri

antalya muratpaşa sucuk satan yerler

antalya muratpaşa toptan gıda satışı

antalya muratpaşa en iyi şarküteri

antalya muratpaşa en yakın şarküteri

muratpaşa en iyi kaşar satışı

muratpaşa güvenilir gıda ürünleri

muratpaşa efecan gıda


Devamını Göster