• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efeler Pide Ve Lahmacun Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuz Efe

Kültürel miraslarımız arasında yemek kültürümüzde yer almaktadır. Bulunduğumuz coğrafi konum ve daha önce yaşamış uygarlıkların getirdiği etkiler neticesinde çok geniş bir yemek kültürüne sahibiz. Bu kültürel lezzetlerimiz içerisinde pide ve lahmacunun büyük bir yeri vardır. Efeler Pide ve Lahmacun Salonu olarak bizler sizlere bu lezzetlerin hizmetini sağlamaktayız.

Efeler Pide ve Lahmacun Salonu Afyonkarahisar ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Afyonkarahisar restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Salonumuzda sizlere lahmacun ve pide çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde kaliteli, sağlıklı ve doğal ürünleri kullanmaktayız. Etlerimizi güvenilir bir üreticiden temin etmekteyiz. Bu sayede sizlere daha iyi hizmet vermiş olmaktayız. Bu hizmetlerimizi alanında uzman, alanında uzun yıllar hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerde lahmacun ve pide çeşitlerinde kaliteli, lezzetli, güvenilir hizmet veren bir işletmem arıyor iseniz doğru adrestesiniz. Efeler Pide ve Lahmacun Salonu iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Efeler Pide ve Lahmacun Salonu olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR