• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Efem Mak İtfaiye Araçları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Metin Kuşadalı

ŞİRKET PROFİLİŞİRKET PROFİLİ

"Sac ve Demir Bizimle Şekilleniyor."

EFEM MAK İtfaiye Araçları, Araç Üstü Ekipmanları TEKS.GIDA.SAN. ve LTD.ŞTİ.
Efemmak İtfiye Araçları San.Tic. ve Ltd.Şti adı altında 2011 yılında İzmirli iş adamı Metin KUŞADALI ve oğulları tarafından kurulan şirket, Metin KUŞADALI’nın ağır ticari kamyon servis sektöründeki tecrübesi, demir ve saça olan ilgisi sayesinde kısa zaman içinde büyük işlere imza atarak ismini duyurmaya başladı.1000 m kapalı ve 500 m açık çalışma alanına sahip fabrikamızda üretim teknolojilerinin son yeniliklerinin verdiği imkanlarla, CAD-CAM üretim teknikleri kullanılarak, gerekli sertifikalara sahip üretim elemanlarımız ve Makine Mühendislerimiz ile kaliteli ve ekonomik ürünleri üretiyoruz. Üretim aşamasında Türk Standartları Enstitüsü ve Avrupa Standartları normlarına uygun bir tutum sergileyip kalite belgelerimizin gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

2011 yılı itibariyle; Hidrolik ve Portatif Merdivenli İtfaiye Aracı, İtfaiye Arazözü, İlk Müdahale ve Kurtarma Aracı, Öncü İtfaiye Aracı, Kombine Kanal Açma ve Temizleme Aracı, Vidanjör Aracı, Hidrolik Sıkıştırmalı Çöp Aracı, Hidrolift Aracı, Su ve Akaryakıt Tankeri, Damper Kasa, Eklemli ve Teleskopik Platform Araçları, Et Taşıma Aracı, Cenaze Yıkama ve Taşıma Araçlarının İmalatları ve Tüm bu ürünleri kapsayan Gezici Yetkili Servis Hizmetleri ile ilgili İmalat konularında gelişerek devam etmektedir.Belirtilen ana imalat konuların dışında ihtiyaçlarınıza özel tasarım gerektiren her türlü araç üstü ekipman ihtiyacınız, konusunda uzman teknik ekibimizin çalışmaları sonucu isteklerinizi karşılayacak en ekonomik ve kaliteli çözüm ile siz müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana firmamız; Araç Üstü Ekipman Üretimi ve Servis olarak hizmet vermektedir.
"Koşulsuz müşteri memnuniyeti" prensibini her zaman ilke edinmiş firmamız,siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmeti sunabilmek amacı ile kurulmuştur.Sizden gelecek talep ve istekler doğrultusunda kendimizi yenileyici ve geliştirici çalışmalar içerisinde bulunmak şirket içerisinde alınacak önemli kararlarda siz değerli müşterilerimizin önceliklerini göz ardı etmeden ona uygun hizmeti sunmak en temel hedefimizdir çünkü;MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR,İHTİYAÇ DUYULANDIR.

VİZYON & MİSYON

Vizyon & Misyon

Efemmak İtfaiye Araçları San.Tic. ve Ltd.Şti olarak ilke edinmiş olduğumuz misyonumuz; ismimizi ürettiğimiz ürünlerin kalite ve kullanılabilirliğiyle tanıtıp müşteride akılda kalıcı bir memnuniyet hissi bırakmaktır. Bu hususları sağlayabilmek adına Türk Standartları Enstitüsü normlarına uygun bir şekilde, en yeni teknolojiyi kullanıp, daha iyisini geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Efemmak İtfiye Araçları San.Tic. ve Ltd.Şti olarak benimsemiş olduğumuz vizyonumuz; Atalarımızdan almış olduğumuz çalışkanlık ve azim hissiyle sürekli kendimizi yenileyip, yeni teknolojinin peşinden koşarak hatta yeni teknolojiyi ülkemiz sınırlarında üretip,geliştirip Türkiye’yi Dünya pazarında temsil etmektir.firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR