• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Efmak Akülü Forklift İş Makineleri Servisi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fahri Koçak

  • firma fb
  • firma instagram

Forklift alım satımı, forklift tamiri, forklift servisi olarak işlemlerini sürdüren firmamız ihtiyacınız olan hizmeti sizlere kusursuz olarak sunabilmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktadır. Firma olarak bizler hedeflediğimiz başarıya kısa sürede ulaşmaya çalışıyoruz. Büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdüren firmamız sizler için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Firmamız ulaştığı başarıları için kendini yeterli görmemekle birlikte sürekli olarak kendisini daha üst bir hizmet seviyesine çıkarmaya çalışmaktadır.

Firmamız elinden gelen çabayı sergilemekte ve müşterileri tarafından da sevilen bir firma olarak anılmaya devam edilmektedir. Firmamızın sunduğu bu kusursuz hizmetlerden dolayı müşterilerimiz tarafından çokça tercih edilen bir firma özelliği de kazanmış bulunuyoruz.

Kocaeli vinç ve froklift olarak bizler uzun yıllar hizmet verdiğimiz sahada kendimiz yetiştirerek daha çok tanınan bir firma özelliği kazanmış bulunuyoruz. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübeyi en kıymetli şekilde sizlere sunabilmek için bütün gücümüzle çalışmalarımızı sürdürdük ve sürdürmeye de devam etmekteyiz. Daha başarılı çözümler ortaya koyabilmek için kurumsal yapısını kuvvetlendirmeye çalışan firmamız elinden geleni sunmaya çalışarak danışanlarına ihtiyaç duydukları hizmeti kısa sürede sunmaya çalışmaktadır.

Sorun tespiti ve işlemlerimiz en kısa süre içerisinde giderilmeye çalışılmakta ve danışanlarımıza elimizden geldiği kadar hızlı hizmet sunmaya çalışmaktayız. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgilere online adresimizden ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz sorularını için firmamızı arayabilirsiniz, sizlere kısa süre içerisinde detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR