• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efsane Çeyiz ve Organizasyon Ekibi

Adres :

Şehmüfti Kuyumcu Sokak Karamüdür Mahallesi No: 14 Mustafakemalpaşa Bursa Bursa » Mustafakemalpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail & Fatma Dönmez

E-Posta Adresi :

aircoachman@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 460 31 34

Whatsapp 2:

0 (538) 419 92 50

Efsane Çeyiz ve Organizasyon Ekibi olarak Bursa-Mustafakemalpaşa da hizmet vermekte oluporganizasyon, kına, düğün, nişan,açılış organizasyonu,eylence organizasyonu,kına sepeti,düğün tepsisi,ballı tepsi,sandık vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR