• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efsane Kır Sofrası

Adres :

Doyran Köyüşanlıbel Mah.cumhuriyet Cad.konyaaltı/antalya Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Taşgın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (542) 775 85 88

Whatsapp 2:

0 (545) 775 85 88

Efsane kır sofrası olarak bizler firmamızın adı gibi efsane bir serpme kahvaltı sunumu gerçekleştirmekteyiz. Firmamızda bulabileceğiniz lezzetler arasında özel damat katmeri, ev yapımı reçel çeşitleri, toplu kahvaltı organizasyonu ve bazlama keyfi gibi daha pek çok köy lezzetleridir. Toplu yemek organizasyonlarınızda, aile restoranı olarak hizmet veren firmamızda en iyi ev yemekleri de bulunmaktadır. En lezzetli ev yemeklerinden köy yufkalarına varıncaya kadar pek çok çeşidi sofralarınıza ulaştırmaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetine özellikle önem verdiği için yemeklerimizin hazırlık aşamasına titizlikle eğiliyoruz.

Ürünlerimizi doğal ve taze olarak seçiyoruz, hijyenik ortamlarda saklıyoruz. Daha sonra usta ellerde leziz tatlara dönüştürüyoruz. Müşterilerimize bir restorandan fazlasını sunmaktan çekinmiyoruz. Sizler de özel günlerinizde çok fazla kişi için yemekler ve tatlılar yapmak için zaman kaybetmek istemiyorsanız bizler size bir telefon kadar yakınız.

Antalya restoran olarak bizler Türk mutfağını hem yurt içinde hem de turistler aracılığı ile yurt dışında duyurmaya devam etmekteyiz. Mevcut yerel uygulamalar göz önüne alınmamakta özellikle dünya standartlarında bir kalite oluşturarak bu kaliteyi müşterilerimize sunmaktayız. İş ortaklarımızın, çalışanlarımızın ve personelimizin de desteği ile firmamız bugünkü konumuna yükselmiş bulunmaktadır.

Müşterilerimizin talep ve geri dönüşlerini hassasiyetle irdeliyor ve her zaman daha iyisini hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz. Sizleri sürekli şaşırtarak en kaliteli hizmeti en kısa zamanda sunmaya çalışıyoruz. Damak zevkinize hitap eden yemekleri tatmak için sizler de firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR