• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ege Ardıç Mobilya

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Belirtilmemiş

  • firma fb

Ege Ardıç Mobilya

Amerikan kapı, ahşap kapı, mobilya imalatı, ahşap pergole, masif kapı, yatak odası, çocuk odası, bebek odası, vestiyer, yüklük, tv ünitesi, kamelya, çardak, bahçe mobilyaları, ahşap dekorasyon, mobilya dekorasyon ve tasarım olarak İzmir Bornova da hizmet vermekteyiz.

Ege Ardıç Mobilya olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hizmeti müşterilerimize sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Bu konuda şu ana kadarki üretim portföyümüz ve sunmuş olduğumuz hizmetler göz önüne alındığında bir marka değeri olarak bulunduğumuz lokasyonda ön plana çıkmaktayız. Müşterilerimizin beğenisini kazanmanın haklı gururunu yaşamakla beraber bugünkü bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmemekteyiz.

Sektörün yaşadığı sorunlara çözüm getirirken ülkemizde ve dünyada meydana gelen gelişmeler izlenmekte ve müşterilerimizin beklentileri ile uyum içerisinde olan bir hizmet ortaya konmaktadır. Bu noktada mevcut ihtiyaçların yanı sıra muhtemel beklentiler de değerlendirilerek firmamızın faaliyet politikası belirlenmektedir. Bu anlayışa sahip olmak firmamızı sektörün öncüsü konumuna getirmiştir.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR