• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ege Ev Yemekleri Pide Lahmacun Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Altundaş

Günümüz şartlarında her iki ebeveyninde çalışma hayatına dâhil olması yemek konusunda bazı sıkıntılara yol açmaktadır. Ayrıca evlerinizden uzakta olduğunuz da veya yemek yapmak istemediğinizde bu konuda kaliteli, lezzetli ve güzel yemekleri ile hizmet veren kurumlar aramaktayız. Ege Ev Yemekleri Pide Lahmacun Salonu olarak siz değerli müşterilerimize güvenilir, kültürel ve yöresel lezzetlerimizden oluşan bir ziyafet sunmaktayız.

Ege Ev Yemekleri Pide Lahmacun Salonu olarak İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İzmir ev yemeği alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere kültürel lezzetlerimizden olan lahmacun ve pide çeşitlerimizle, ev yemekleri içerisinde de bulunan tavalar, börekler, sulu yemek çeşitleri, çorbalar, tatlı çeşitleri ve daha birçok ev yemeği konusunda sizlere hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sunarken kaliteli, taze ve güvenilir ürünler tercih etmekte ve ürünlerin teminini güvenilir üreticilerden almaktayız. Ayrıca üretim esnasında temiz ve steril koşullar altında üretim yapmaya dikkat etmekteyiz. Profesyonel eğitim almış, tecrübeli ve güler yüzlü çalışan kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet alabileceğiniz bir kurumsallık sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR