• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ege Mermer Granit

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tayfun Demirtaş

  • firma instagram

Firmamız sektöründe verdiği hizmetlerle adından söz ettirmeye devam etmektedir. Yapı inşaat olarak mermer ve granit malzemelerle sizlerin beğenisine hitap eden kaliteli işleriyle yıllardır hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz vizyon ve bu yolda üstlendiğimiz misyonla alanımızda boşluğu doldurulmaz bir konuma yükseldik. Bunda siz değerli müşterilerimizin bizlere olan teveccühü her zaman en önemli motivasyon kaynağımız oldu. Kaliteli, sağlam ve şık dekorasyonlarıyla hem ihtiyaçlarınızı hem de ideallerinizi gerçekleştiriyoruz. Kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyeti en önemli prensibimiz olmuş ve olmaya devam etmektedir. Yıllardır geniş müşteri kitlesine hizmet vermenin zahmetini değil, mutluluğunu taşımaktayız.

Firmamız verdiği hizmetlerle Bursa mermer granit sektöründe en iyi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sağlamlık ve kaliteyi şık tasarımlarla buluşturan firmamız hem gönüllere hem gözlere hitap etmektedir. Basamak döşeme, mermer ve granit tezgah döşeme ve dekorasyon işleriyle sizlere hizmet vermektedir. Müşterilerimizin bizlere yapmış olduğu geri dönütlerle yaptığımız işin kalitesini her daim tescil etmekteyiz.

Sizlere bu hizmetleri sunarken bütçenizi de göz önünde bulunduran uygun fiyatlarla müşterilerini her yönden memnun eden firmamız sizlere daha iyi hizmet vermenin iştiyakıyla yoluna devam etmektedir. Sizlerin dilek ve şikayetlerini ilk günden beri dikkate alan firmamıza dair her türlü taleplerinizi web sayfamızdan bizlere ulaştırabilirsiniz. Ayrıca web sayfamızda yer alan telefon numaralarından bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizleri İnegöl’deki mağazamızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR