• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ege Sağlıklı Yaşam Merkezi ( Denizli Online Diyetisyen)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uzm Dyt Hande Otaklı -- Ümran Bayrakdaroğlu

Sağlıklı beslenmenin önemi bize ilkokuldan itibaren anlatılır. Uzman sürekli beslenmenin “sağlıklı ve dengeli” bir şekilde olmasını vurgulamaktadır. Sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenmeli ve kendimize uygun bir diyet programı yapmalıyız. Biz de Ege Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak sizlere en uygun diyetisyenlik hizmetini veriyor ve sağlığınıza yardımcı olacak çalışmaları yapıyoruz. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı online olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.

Denizli medikal ve tıbbi cihaz sektöründe, alanında uzman personelimiz, yılların verdiği deneyimle birlikte en kaliteli hizmet anlayışımız ve kesintisiz hizmetimizle birlikte ön plana çıkmaktayız. Bilgilerinizi alıp, sizler için en uygun olacak şekilde diyet programlarınızı ve beslenme düzeninizi ayarlıyor ve size daha sağlıklı bir hayat için yardımcı oluyoruz.

Yüksek besin içerikli beslenme listesi oluşturuyor, sizlere en dengeli ve sağlıklı yaşamı sunuyoruz. Listemizi besinlerin içeriklerine göre düzenliyor ve yaş, vücut, sağlık durumunuzu göz önüne alarak sizin için en uygun programı oluşturuyoruz. Kilo verme, kilo alma, sağlıklı beslenme, beslenme danışmanlığı vb. birçok konuda hizmet veriyor ve sizlere yardımcı oluyoruz.

Bizden haberdar olmak ve daha fazla bilgi almak için Instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilir veya e posta adresimizden mail gönderebilirsiniz. Siz de sağlığınız için en iyi hizmeti almak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR